Engelsiz Yaşam Vakfı Ramazan Paketleri İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılıyor

29 Nisan 2021 Perşembe  08:25

 Vakfın çeşitli yerlerde faaliyetlerini sürdüren temsilcileri de bağış toplama konusunda faaliyetlerini sürdürüyor.. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da yoğun bir çalışma temposu sergileyen vakıf çalışanları adeta yardım ulaştırma yarışı içine girdiler.
Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Almanya Aachen – Köln Temsilcisi Benan Yontar ve Aynur Kazak tarafından Ramazan ayı nedeniyle toplanan bağışlardan, merhum Şeref Kurtuluş adına olan Ramazan kolisi yardımı bünyesindeki ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılması için Türkiye Engelliler Vakfına teslim edildi. 

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın İstanbul Asya Yakası Temsilcisi ve Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir, Tahran Temsilcisi Timur Güven ve Yönetim Kurulu Üyesi Arif Işık ile birlikte yapılan yardımların tesliminde konuşan vakıf kurucu başkanı Atilla Kaplakarslan “Engelsiz Yaşam Vakfı kurulduğu ilk günden beri soluksuz çalışıyor. Önünde engeli olan yardıma ihtiyacı olan ihtiyaç sahiplerinin hep yanlarında olduk olmaya devam edeceğiz” dedi.Sayfa Adresi: http://www.magazinekibi.com/haber/Engelsiz-Yasam-Vakfi-Ramazan-Paketleri-Ihtiyac-Sahiplerine-Ulastiriliyor/395924