MISS TURKEY HEYECANI SÜRÜYOR

26 Eylül 2016 Pazartesi  18:16

Finali ve her anı sosyal medya hesaplarından yayınlanan bu yarışma geleneğini yine bozmuyor. Yirmi kız oldukça güzel ve inanın hepsi de ülkemizi temsil edecek potansiyele sahip kızlar. Bu sene hem kampı hem de finali Antalya Regnum Karya Golf Holtel & Spa'da gerçekleşecek. Final çarşamba günü büyük bir heyecanla izlenecek.
 
Sosyal medya hesaplarından anlaşıldığı üzere zor ama bir o kadar da eğlenceli olan bir kamp oluyor. Birkaç isim şimdiden öne çıkmış bile.  1 Numara Çağla Çukurova, 11 numara Nilüfer Gamze Güven ve 13 numara Tansu Sıla Çakır...
 

1 Numara: Çağla Çukurova
 
Adından Odtü'lü güzel olarak söz ettiren Çağla, şimdiden ilgileri üzerine çekmiş gibi görünüyor. Çağla 22 yaşında, 1.78 boyunda ve Odtü'de Makine Mühendisliği okuyor.
 
 

11 Numara: Nilüfer Gamze Güven

Nilüfer Gamze Güven 21 yaşında. 1.72 boyunda. Favori oluşunu bu güzel gülüşüne borçlu Nilüfer Gamze. Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm İşletmeciliği 2. Sınıf Öğrencisi. Güzel vücudunun yanında sempatikliği ve doğal  güzelliğiyle öne çıkıyor.
 


13 Numara: Tansu Sıla Çakır

Tansu Sıla 21 yaşında ve 1.72 boyunda. O da güzel gözleri ve düzgün fiziği ile ön plana çıkıyor. Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıf Öğrencisi olan Tansu Sıla da Nilüfer Gamze ve Çağla gibi ilk dörde gireceğe benziyor.Sayfa Adresi: http://www.magazinekibi.com/haber/MISS-TURKEY-HEYECANI-SURUYOR/393790